לימודים באינטרנט - לימודים נט | מתימטיקה | לשון | פסיכומטרי | תיאוריה | לשון

לשון

 
 
מתקשים בלשון? רוצים ציונים גבוהים יותר?
אתם לא לבד. לשון הוא המקצוע השלישי המבוקש ביותר לשיעורים פרטיים בארץ.
 
פתרון חדשני במחיר מציאה
אתר לשונט נותן פתרון חדשני ומאפשר לכל תלמיד לשפר את ציוניו במחיר שהוא שבריר ממחיר של שיעור פרטי: ניתן לתרגל עד שמרגישים שמבינים את החומר, האתר פועל כמו מורה פרטי, מזהה את נקודות החולשה של התלמיד ומסביר איך לא לחזור על טעויות.
 
כל היתרונות באתר אחד
האתר מכיל מאגר עצום של שאלות ותרגולים, המוגשים לפי נושאים ובהתאם לבחירת התלמיד וצרכיו. באמצעות מערכת חכמה עוקב אתר לשונט אחר התקדמות התלמיד ומכוון אותו בהתאם להישגיו. האתר מציע תמיכה אישית ממורה מוסמך, פורום שאלות ותשובות, למידה קבוצתית, ועוד.
מה באתר:
שיעורים אינטראקטיוויים:
האתר מכיל את כל החומר המדויק והעדכני לבחינת הגרות בלשון.
החומר מקיף את כל נושאי הבחינה, כגון מערכת הפועל, תצורת השם, אוצר המילים והמשמעים, תחביר, הבנת הנקרא ולשון המקורות. כל נושא מוצג באמצעות שיעורי וידאו המועברים, על ידי מורה מוסמך, ומלווים במצגת דינאמית הממחישה את תוכן השיעור.
חומר לימוד כתוב:
כל שיעור מוגש גם בגרסה כתובה היכולה לשמש כסיכום או לחזרה על החומר.
תרגול:
באתר תרגילים ומבחנים המדמים את השאלות בבחינת הבגרות.
מעל 1600 תרגילים מאורגנים לפי נושאים ובצורת מבחני הערכה עצמית ומרתונים מרוכזים.
מעקב אחר התקדמות התלמיד:
לשונמטר – מד התקדמות אישי, פרי פיתוח מקורי של אתר לשונט, אשר עוקב אחר תשובותיו של התלמיד, ומראה לו על כמה שאלות ענה עד היום ועל כמה מתוכן ענה נכון, בחלוקה לנושאים. הלשונמטר מכוון את התלמיד לידיעה מעולה של החומר, ומאפשר לו לסיים את התרגול בנושא מסוים רק לאחר שענה נכונה על השאלה לפחות שלוש פעמים.
בהתבסס על הישגיו עד כה גוזר הלשונמטר מסקנות אישיות לכל תלמיד, מכווין וממקד אותו להמשך הלימוד. באמצעות המאמן האישי יכול התלמיד לשוב ולהתמקד בנושאים בהם טעה ובהם עליו להשתפר, עד שיגיע לשליטה מושלמת בחומר הלימוד.
מבחן הדמיה מלא לבגרות בלשון:
מבחן בנוסח ובהיקף של מבחן בגרות אמיתי, המאפשר לתלמיד לתרגל ולדמות את הבחינה. כמו במקרים אחרים, גם כאן יציג האתר לתמיד ניתוח ומשוב על הישגיו, כדי לעזור לו ליישם את התוצאות להמשך הלימוד ולהכנה מיטבית.
פורום לשאלות ותשובות:
הפורום מאפשר לתלמידים ומורים לשאול שאלות ולקבל תשובות ממורה מוסמך, לחלוק מידע ושיטות לימוד, ולהחליף רשמים לקראת הבחינה.
לימוד קבוצתי: מערכת חכמה מאפשרת למנויי האתר ללמוד יחד בקבוצות לימוד.
שיעורים בשידור חי:
השיעורים מועברים על ידי מורה מוסמך.
גלישה לאתר מהמכשיר הסלולארי:
מנויי האתר יכולים לגלוש בכל שעה ומכל מקום, באמצעות המכשיר הנייד.
יישומים כלליים:
בעמוד הראשי ניתן לערוך ולשנות את פרטי המשתמש, לראות מי באתר וליצור קשר עם גולשים אחרים. כמו כן ניתן לפנות לצוות האתר בנוגע לכל קושי או שאלה טכנית לגבי תוכן האתר או תפעולו.
האתר הוא כלי עזר יעיל גם למורים:
הוא פועל על פי תכנית עדכנית של משרד החינוך, עוזר למורים לשפר את השיגי הלמידים, מלווה לאורך תכנית הלימודים, מאפשר להסתגל לתכנית הלימודים החדשה.
 
 
  
 
 
 שיעור לדוגמא: